Słów kilka o zabiegu, wskazaniach i przeciwwskazaniach ...

... klasyczny makijaż zajmuje ci za dużo czasu ? Jesteś osobą zabieganą czy aktywną Ficycznie? Przebyłaś ciężką chorobę lub natura nie obdarzyła cię pasującymi ci walorami ? Czy po prostu chcesz uszlachetnić swoją naturalną urodę lekko ją podkreślić ! Zapraszam Was do świata gdzie nie ma rzeczy nie możliwych ! Już dzisiaj możesz poddać się zabiegowi delikatnej bezbolesnej pigmentacji co zaoszczędzi twój codzienny czas, obniży koszta zakupu kosmetyków czy częstych wizyt w salonie piękności ! Jeśli nie posiadasz bujnej czupryny zapraszam Cię na zagęszczenie jej optycznie, ukrycie cieni pod oczami, blizn po przebytych zabiegach, podkreślenie ust, oprawy oczu czy brwi lub ich totalną metamorfozę !

         Pozwól sobie więc na makijaż permanentny wspaniały sposób na stały i oszczędny sposób na codzienne piękno bez kupowania drogich kosmetyków i tracenia czasu codziennie przed lustrem. Wstajesz co dzień z perfekcyjnym makijażem, który utrzymuje się przez kilka lat, nie zmywa się pod prysznicem, na imprezie czy basenie ! Jesteś w każdej sytuacji gotowa do wyjścia !


 

         Prowadzę Mobilny i Stacjonarny Salon Kosmetyczny Red Nails profesjonalnie świadczący usługi kosmetyczne jedynie na renomowanych i atestowanych kosmetykach i sprzęcie, dbając o najwyższe standardy w zachowaniu higieny i streylności pracy podczas wykonywania wszelakich zabiegów.


 

         Każda klientka otrzymuje kosmetyk do pielęgnacji po zabiegu gratis i jest objęta moją opieką pozabiegową.


 

         Jestem certyfikowanym linergistom, stale poszerzającym swoje kwalifikacje, będącym na bierząco z najnowocześniejszymi nowinkami i technikami, pracuję na najnowszym technologicznie sprzęcie oraz znieczuleniach i pigmentach najmocniejszych na rynku posiadających liczne atesty.


 

         Jeśli jesteś klientką z innego salonu i jesteś nie zadowolona z pracy innej linergistki Zapraszam na konsultacje ! Na konsultacji otrzymasz szczegółowe informacje na temat Twojego przypadku ! Praktycznie każdy makijaż przy obecnej technice idzie zmienić, poprawić lub usunąć i nadać mu nowy cieszący Cię znowu LOOK !
 

        

     

         W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego ze mną.

 

Krótka charakterystyka makijażu permanentnego

 

         Makijażem permanentnym nazywany też makijażem trwałym, utrzymuje się od jednego roku do kilku lat,
w zależności od osobistych uwarunkowań (typ i koloryt skóry, ekspozycji na promienie UV osoby poddanej temu zabiegowi, choroby , leki jakie zażywamy, zabiegi kosmetyczne jakim się poddajemy przed i po pigmentacji , zabiegi medyczne jakim się poddajemy itp;).

     Jest całkowicie bezpieczny, i różni się znacząco od tatuażu gdyż jest wykonywany za pomocą specjalnych ziołowych barwników, które wnikają w płytszą warstwę naskórka,

niż w przypadku tradycyjnego tatuażu przez co barwnik równomiernie i bez pozostawiania blizn znika powoli wypłukując się z biegiem czasu. Między tatuażem klasycznym a makijażem permanentnym jest ogromna różnica makijaż permanentny jest umieszczany płyciej w głąb ciała niż tatuaż również pigmenty ich skład chemiczny i wielkość cząsteczkowa znacznie od siebie odbiegają.


         Makijażem permanentnym można w bezpieczny sposób i mało inwazyjny zniwelować defekty skóry powstałe na skutek łysienia, wyrównać asymetrię ust czy brwi, wyretuszować blizny i przebarwienia, nanieść znamiona w postaci piegów czy wabików, zrekonstruować sutek po mastektomii i wiele wiele innych.

           Ze względu na swoje szerokie spektrum działania i bezpieczeństwo, wykazuje małą ilość przeciwwskazań (czynna choroba nowotworowa, zaawansowana  i nieustabilizowana cukrzyca, ciąża i okres karmienia, hemofilia, choroby weneryczne, przebyty półpasiec w miejscu lub okolicy mającej zostać zapigmentowana, HIV, choroby wątroby, bielactwo, łuszczyca, rybia łuska, czynna opryszczka, przyjmowanie antybiotyków, maści sterydowych w miejscu zabiegowym, stany zapalne naskórka czy rany w okolicy zabiegowej a także przyjmowanie leków sterydowych ze względu na trudność w gojeniu się ran, nieunormowana niedoczynność lub nadczynność tarczycy, skłonności do bliznowców, świeżo ostrzyknięcie miejsca zabiegowego koktajlem kosmetycznym botoksem lub kwasem hialuronowym, alergie, atopia skórna ect.). Każdy przypadek jest inny chętnie odpowiem na każde pytanie z każdym klientem szczegółowo omawiamy jego indywidualną sytuację zdrowotną która będzie kwalifikowała go lub nie do zabiegu.

 !

             

       Wykonuję darmowe testy alergiczne jeśli stan zdrowia osoby chętnej na zabieg wzbudza moje obawy !

 

           Przystąpienie do zabiegu wymaga niewielkich przygotowań, należy wyeliminować możliwość wystąpienia  opryszczki po zabiegu, stosując na 3 dni przed i po zabiegu mikropigmentacji ust, leki antywirusowe np. Heviran oraz intensywnie nawilżać usta aż do dnia zabiegu (kilka dni przed zabiegiem można wykonać delikatny peeling ust). Panie chętne poddać się zabiegowi pigmentacji powiek winny przez kilka dni przyjmować rutinoscorbin lub gdy mają tendencję do zasinień i opuchlizn mogą zażywać preparaty z arniką- muszą zrezygnować z używania odżywek na porost rzęs co najmniej na miesiąc przed zabiegiem warto też wsmarowywać w powiekę serum z witaminą K. Nie polecam rozrzedzania sobie krwi w przeddzień zabiegu i dzień zabiegu oraz dzień po (m. in. spożywania napojów izotonicznych zawierających Taurynę, leków z grupy antybiotyków na co najmniej 2 - 3 tygodnie przed zabiegiem, szotów i odżywek na siłownię z tauryną, leków zawierających pseudoefedrynę, leków zmniejszających krzepliwość (m.in. aspiryny)sterydów o ile nie są konieczne, napoi kofeinowych i alkoholowych). Po więcej szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego gdyż każdy przypadek jest traktowany indywidualnie!

 

          Przed przystąpieniem do zabiegu omówimy całą procedurę zabiegową i wypełnimy odpowiednie dokumenty, które pozwolą mi ocenić Twój san zdrowia w dniu zabiegu. Następnie ustalimy razem metodę oraz dobierzemy kształt, metodę i kolor pigmentu. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk i zaczerwienienie, które znika do kilku godzin. W przypadku osób które chorują na choroby przewlekłe czy zażywają jakieś leki opuchlizna czy też poszczególne etapy gojenia mogą się wydłużyć.  Efekt pigmentacji od dnia zabiegu do 41 dnia po zabiegu będzie ulegał przemianie w trakcie której kolor będzie jaśniał i ciemniał aż regeneracja skóry się całkowicie nie zakończy. Po 28 można przystąpić do korekcji dopigmentowującej Twoją stylizację która pozwoli na poprawienie miejsc które  uległy wyłuszczeniu i wyostrzą całość makijażu. Całość gojenia się miejsca trwa około 28 dni natomiast kolor układa się w Twojej skórze aż 41 dni toteż efektu zabiegu w pełni nie idzie wcześniej oceniać. W przypadku ust kolor stabilizuje się blisko 60 dni szczególnie kiedy w trakcie leczenia wystąpi opryszczka !

WSZELKIE INFORMACJE ZAWARTE NA TEJ STRONIE SĄ SKRÓTOWE ZAWSZE PRZED ZAKUPEM KUPONÓW CZY PREZENTÓW VOUCHER WPIERW SKONTAKTUJ SIĘ Z OSOBĄ WYKONUJĄCĄ ZABIEG GDYŻ NIE WSZYSTKIE OSOBY MOGĄ SIĘ MU PODDAĆ ! NIE KAŻDA METODA NADAJE SIĘ DO KAŻDEJ SKÓRY ! OSOBY POSIADAJĄCE MAKIJAŻE KILKULETNIE SZCZEGÓLNIE UPRASZAM O NIE KUPOWANIE W CIEMNO KUPONÓW A WCZEŚNIEJSZĄ KONSULTACJĘ ZE MNĄ !!!

 

CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA na jakim przeprowadzam zabieg makijażu permanentnego:

 

          Pm-503 jest nowoczesnym aparatem ze sterownikiem do wymiennych modułów do tatuażu permanentnego. Precyzyjna i stabilna praca mechanizmu oraz pewna i dokładna regulacja wysunięcia gwarantuje, że igła nie dojdzie do skóry właściwej. Dzięki temu nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi nierówny tatuaż, ponadto umożliwia to cieniowanie. 

         

          Przewagą tego aparatu nad innymi jest zachowanie całkowitej sterylności. Uzyskanie tej cechy stało się możliwe dzięki zastosowaniu wymiennego modułu zawierającego igłę z końcówką, oraz mocowanie igły z torem prowadzenia.

Całość jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium z utwardzaną powierzchnią, przez co aparat jest trwały, a wymienne moduły sprawiają, że igła zawsze będzie miała nowe prowadzenie.

 

Aparat jest wyposażony w końcówkę z laserem biostymulującym odkażającym miejsce po zabiegu i przyspieszającym gojenie się skóry.

 

 

 

Urządzenie na jakim pracuję: PM 503

Barwniki jakich używam: Swiss Medical, Goochie,  Purebeau, Custom Colours System, Pcd, Sulia, Biotouch pure micropigment, Intenze, World Famous.

© 2023 by ADAM KANT / Proudly created with Wix.com

  • Twitter Classic
  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now